Facebook Twitter Draugiem Latest RSS Google
24967088 info@fveikals.lv https://fveikals.lv Rīga, Kalnciema iela 31

Lavazza

Lavazza
Lavazza - tas ir pasaules slaveno kafijas zīmolu, native uz Itāliju. Kafija, pārdod ar zīmolu, ko raksturo augsta kvalitāte un novērtē daudzās pasaules valstīs. Protams, tas ir vispopulārākais mājās, Itālijā - 3 no 4 kafijas Itāļi dod priekšroku šo zīmolu citiem.
 
Lavazza stāsts sākās 1895.gadā, gadu. Pats uzņēmums, ko sauc ar nosaukumu tās dibinātājs Luigi Lavazza tika izveidota kā neliels ģimenes uzņēmums, kas šodien ir kļuvusi par starptautisku uzņēmumu. Tās biroji atrodas Milānā, Vīnē, Tokijā, Frankfurtē, Parīzē, Londonā un Ņujorkā. Lavazza kafijas ir tirgus līderis 30 pasaules valstīs, un tas nav robeža - uzņēmums turpina atklāt jaunas valstis, piedāvāt faniem jaunu kafijas šķirnes un maisījumiem, lai nostiprinātu savas pozīcijas starptautiskajā tirgū.
 
Lavazza - tas ir ne tikai kafiju, bet arī iekārtas tā sagatavošanai. Uzņēmums ražo virkni īpašu kafijas automātu, kas darbojas uz kafijas kapsulu, ko izstrādājis pats ražotājs. Šīs iekārtas panākumu iespēju ar to, ka Lavazza izmanto tā ražošanai izmanto tikai labākos kapsula kafijas pupiņas.
 
Runājot konkrēti par kafiju, Lavazza klāsts ir ļoti plašs. Saskaņā ar šo zīmi vairāki desmiti šķirņu maltas kafijas un kafijas pupiņas augstu cenu kategorijai, un katrs no tiem ir unikāls garšu un aromātu. Uzņēmums sasniegts, apvienojot dažādu veidu kafijas, kā arī izmantojot īpašos apstākļus apdedzināšanas un slīpēšanas pupiņas. Rezultāts ir ideāls kafija, kas ir mīlēja ar labo gardēdis kafijas pasaulē.

Lavazza mājaslapa


Preču salīdzināšana (0)


Lavazza Gold Selection kg kafijas pupiņas

Lavazza Gold Selection kg kafijas pupiņas

Ļoti gluda, labi sabalansēta, ar intensīvu pēcgaršu un šokolādes aromātu. Maisījums no 100% a..

29.00 €

Lavazza Super Crema kg kafijas pupiņas

Lavazza Super Crema kg kafijas pupiņas

Kafija Lavazza Super Crema - viens no populārākajām šķirnēm Lavazza. Ideāls, lai iegūtu kapučīno...

26.00 €

Lavazza Top Class kg kafijas pupiņas

Lavazza Top Class kg kafijas pupiņas

Lavazza Top klases - maisījums no labākajām šķirnēm Arabikas pupiņas no Dienvidamerikas un Āzijas..

27.00 €

Attēlotas no 1 līdz 3 no 3 (1 Lapas)